#ZostańWDomu - grafik

Uwaga! #ZostańWDomu i rozwijaj swoje pasje z PMDK

Tutaj znajdziesz nasz Wychowanku, materiały dzięki którym będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności w ramach zajęć, na które uczęszczasz. A może podejrzysz, co ciekawego robią Twoi koledzy na innych kołach? Śmiało :)

W razie pytań będziesz mógł skontaktować się z nauczycielem drogą e-mailową.

Przypominamy, że aby wziąć udział w zajęciach stacjonarnych, należy wypełnić i przesłać wniosek o wznowienie udziału dziecka w zajęciach zamieszczony na stronie glownej (na zielonej tablicy).

 

A to efekty Waszych działań w ramach Akcji #ZostańWDomu RELACJA

Imię i nazwisko nauczyciela adres e-mailowy materiały do pracy zdalnej

zajęcia stacjonarne

(22 - 26.06.2020)

bezpieczne
wakacje

Magdalena Bany magdalena.bany@pmdk-otwock.pl
zobacz urlop materiały
Edyta Białek edyta.bialek@pmdk-otwock.pl  zobacz 
czwartek
17:00 - 18:30
materiały
Andrzej Dobrowolski andrzej.dobrowolski@pmdk-otwock.pl  zobacz piatek
16:30 - 17:30
materiały
Agata Dzik agata.dzik@pmdk-otwock.pl  zobacz

czwartek

16:00 - 17:00

materiały

Witold Fita witold.fita@pmdk-otwock.pl
zobacz 
tylko zajęcia zdalne zgodnie z wytycznymi GIS materiały
Monika Grajda-Widulińska monika.grajda.widulinska@pmdk-otwock.pl
zobacz

środa

15:00 - 16:00

16:30 - 17:30

materiały
Iwona Kiełt-Grajewska iwona.kielt.grajewska@pmdk-otwock.pl  zobacz środa
15:30 - 16:30
materiały
Olga Korybut olga.korybut@pmdk-otwock.pl  zobacz czwartek
16:15 - 17:15
materiały
Renata Kostrzyńska renata.kostrzynska@pmdk-otwock.pl  zobacz

piątek
16:00 - 18:30

oraz zajęcia zdalne c.d.

materiały

Anetta Myszkorowska anetta.myszkorowska@pmdk-otwock.pl  zobacz wtorek
14:30 - 15:30
materiały
Agata Mytenia-Sierańska agata.mytenia@pmdk-otwock.pl
zobacz czwartek
14:30 - 15:30
materiały
Magdalena Olczak magdalena.olczak@pmdk-otwock.pl
zobacz

środa

17:00 - 18:00

materiały

Paweł Pośrednik pawel.posrednik@pmdk-otwock.pl
zobacz piątek
16:00 - 17:30
materiały
Rodosław Sasinowski radoslaw.sasinowski@pmdk-otwock.pl
zobacz

wtorek 2 czerwca

14:00 - 15:00

materiały

Marta Syga marta.syga@pmdk-otwock.pl
zobacz tylko zajęcia zdalne zgodnie z wytycznymi GIS materiały
Agnieszka Zakrzewska agmieszka.zakrzewska@pmdk-otwock.pl
zobacz poniedziałek
16:00 - 17:00
materiały
Emil Zwoliński emil.zwolinski@pmdk-otwock.pl    piątek
15:00 - 18:00
materiały
NA GÓRĘ