Rodzinne Soboty w PMDK - Dzień Pszczoły

Zapisy zakończone.

W maju obchodziliśmy ustanowiony przez ONZ Światowy Dzień Pszczół. Z tej okazji PMDK organizuje warsztaty tematyczne dla rodzin. Będziemy działać według formuły jeden projekt dla całej rodziny.

Każda rodzina zrobi wspólnie jedną skrzyneczkę na domową mini łąkę dla pszczół. Ozdobi ją według własnego pomysłu, napełni ziemią i wysieje nasiona kwiatów miododajnych. Skrzyneczka może stać na parapecie, na balkonie lub w domowym ogródku. Dodatkowo zrobimy pszczoły i kwiaty z filcu, które można umieścić w skrzyneczce, aby cieszyły oko, zanim wyrośnie prawdziwa łąka.

Będziemy zatem: piłować, szlifować, przybijać, malować, sypać, siać, wycinać, przyklejać, ozdabiać. Zadania dla każdego, wiek proponowany 3-100 lat. 

Nauczyciele PMDK będą czuwać i służyć pomocą, więc każda rodzina zabierze do domu swoją własną łąkę w skrzyneczce z własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Podczas spotkania porozmawiamy też o ważnej roli pszczoły w naszym życiu.

Termin: 15.06.2024 r. godziny 10:00 - 12:30

Koszt materiałów na warsztaty, to 60 zł od zgłoszonej rodziny (jedna skrzyneczka). Płatne na konto nr 33 1020 1127 0000 1702 0007 2108, po dokonaniu rezerwacji online. W tytule przelewu należy wpisać Rodzinne Soboty_imię_i_nazwisko osoby rezerwującej.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpisów i wpłat.

Zapisy: link do zapisów

NA GÓRĘ