„Idealni” w nowej odsłonie

Nie wszyscy może wiedzą i pamiętają, że piosenka „Idealni” w 2018 roku znalazła się w finale naszego przedstawienia z okazji 50-lecia PMDK i była motywem przewodnim jubileuszowych obchodów. To zatem dla naszej społeczności utwór szczególny.

Postanowiliśmy w związku z tym przypomnieć go naszym wychowankom, żeby w tym trudnym okresie dać znać, że jesteśmy, działamy i nie dajemy się wirusowi.

Do realizacji naszego przedsięwzięcia zaprosiliśmy nie tylko nauczycieli i pracowników PMDK, ale także ich rodziny oraz wszystkich chętnych wychowanków, którzy mieli ochotę podjąć to artystyczne wyzwanie. W domowych zaciszach nakręciliśmy filmiki, na których utrwaliliśmy nasze wokalne i taneczne popisy, a nasz akustyk pan Filip Kucharczyk po mistrzowsku wszystko zmontował. I oto jest coś, co powstało dzięki wspólnemu wysiłkowi członków naszej społeczności, która nie umie siedzieć w miejscu.

Mamy nadzieję, że efekt końcowy naszego projektu wyzwolił uśmiech na niejednej twarzy i pozwolił choć na chwilę zapomnieć o maseczkach, płynach dezynfekcyjnych, izolacji i innych sanitarnych obostrzeniach.

NA GÓRĘ