Spektakl teatralny pt.: "Cudowna Terapia" - 25.09.2022, godz. 17.00

TERMIN SPEKTAKLU ZOSTAŁ PRZESUNIĘTY, NOWY TERMIN: 25.09.2022, godz. 17.00
(bilety zakupione na pierwszy termin utrzymują ważność)

Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku! 
Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?

Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Obsada: Joanna Dorek: Dominika Ostałowska/ Joanna Trzepiecińska/ Olga Bończyk Walenty Dorek: Dariusz Kordek/ Marcin Kwaśny Terapeuta: Andrzej Młynarczyk/ Artur Pontek/ Dariusz Taraszkiewicz.

Miejsce: Otwock, ul. Poniatowskiego 10, sala widowiskowa PMDK

Cena: 90 zł

Bilety do nabycie online https://www.kupbilecik.pl/imprezy/70248/Otwock/Cudowna+Terapia/  

lub w kasie PMDK, ul. Poniatowskiego 10, pokój B1, pon. - pt. godz. 8:00 - 16:00, tel. (22) 779 33 57 wew. 40.

NA GÓRĘ