GRAFIK ZAJĘĆ 2019/2020

UWAGA: ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W GRAFIKU

Aktualizacja: 07.11.2019 r.

NAZWA ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GRUPA

GODZINA

SALA

TEATR TAŃCA

Magdalena Bany

wtorek

GRUPA I
(7-9 LAT)

16.00-17.30

sala A9
(parter) 

GRUPA II
(10-12 lat)

17.40-19.10

ZESPÓŁ PIEŚNI
I TAŃCA "VARSOVIA"

Edyta Białek

wtorek

grupa I

17.40-19.20

sala widowiskowa
(II piętro)

grupa II

18.50-20.30

czwartek

grupa I

16.15-18.10

sala A9
(parter)

grupa II

17.25-19.20

SZACHY

Andrzej Dobrowolski 

piątek

 grupa szachowa

16.30-18.00

sala szachowa
(II piętro)

SZACHY

Agata Dzik

środa

grupa szachowa

16.30-17.15

sala 206
(II piętro)

KOŁO LOGICZNEGO MYŚLENIA

kl. 5 

17.25-18.10

sala 206 
(II piętro)

kl. 6 i 7

18.20-19.05

kl. 8

19.15-20.00

MODELARSTWO

 Witold Fita

poniedziałek

grupa 1

16.00-17.40

modelarnia 
(parter)

grupa 2 (zaawansowana)

17.45-20.20

czwartek

grupa 3

17.00-18.40

grupa 2 (zaawansowana)

18.45-20.20

SZTUKI PIĘKNE

 Monika Grajda-Widulińska

środa

grupa młodsza
I-IV kl. SP

13.00-15.25

sala A7
(parter)

grupa młodzieżowa

15.30-17.55

piątek

grupa młodsza
I-IV kl. SP

13.00-15.25

grupa młodzieżowa

15.30-17.55

CERAMIKA

 Monika Grajda-Widulińska

czwartek

grupa zaawansowana

13.00-14.30

sala A7
(parter)

grupa średniozaawansowana

14.40-16.15

grupa zaawansowana

16.20-17.50

SZTUKA

Iwona Kiełt-
Grajewska

środa

grupa I

15.30-17.00

sala A6
(parter)

grupa II

17.10-18.40

KOŁO TEATRALNE

 Renata Kostrzyńska

piątek

grupa pierwsza

17.00-18.30

sala widowiskowa 
(I piętro)

grupa druga

18.30-20.45

SEKCJA MUSICALOWA

 Renata Kostrzyńska

wtorek

sekcja musicalowa

16.00-18.15

sala widowiskowa
(I piętro) 

MALARSTWO
I RYSUNEK
Anetta Myszkorowska poniedziałek grupa 7-10 lat  15.45-17.15

sala A7
(parter)

grupa 11-17 lat  17.20-18.50
KREATYWNE POPOŁUDNIA wtorek grupa 8-12 lat  15.00-16.30
ARTETERAPIA poniedziałek grupa 6-9 lat  14.20-15.40

CERAMICZNE POPOŁUDNIA

wtorek

grupa 8-12 lat

 16.35-18.25

GRY I ZABAWY RUCHOWE

Olga Korybut

czwartek

grupa I
 (rocznik 2011, 2012, 2013)

16.10-16.55

sala sportowa 
(parter) 

grupa  II
 (rocznik 2010, 2011)

17.00-17.45

grupa III
 (rocznik 2009, 2010)

17.50-18.35

SIATKÓWKA


 Agata Mytenia-Sierańska

poniedziałek

początkująca

16.15-17.15

sala sportowa 
(parter)

grupa II (7,8 SP i 1 LO i technikum)

17.20-19.00

grupa III (LO i technikum)

19.00-20.40

środa

początkująca

16.00-17.15

grupa II (7,8 SP i 1 LO i technikum)

17.20-19.00

grupa III (1 LO i technikum)

19.00-20.40

ZAJĘCIA TANECZNE

Magdalena Olczak

poniedziałek

grupa I

17.30-19.15

A9
(parter)

grupa II

19.15-20.45 sala widowiskowa
(I piętro)

wtorek

grupa III

15.45-16.30 sala lustrzana
(I piętro)

grupa IV

16.40-17.25

RYSUNEK I GRAFIKA

 Paweł Pośrednik

piątek

7-12 lat

16.00-17.30

sala A6
(parter)

13-19 lat

17.40-20.05

JĘZYK ANGIELSKI

 Radosław Sasinowski

poniedziałek

grupa I (7-8 lat)

17:10-17:55

sala 109 
(I piętro)

grupa II (9 lat)

18:00-18:45

grupa III (10 lat)

18:55-19:40

wtorek

grupa IV (11-13 lat)

18:00-18:45

grupa V
(wymagana umiejętność mówienia)

18:55-19:40

PLASTYKA +
Folk Art

 Marta Syga

poniedziałek

 7-10 lat

15.15-16.50

sala A6
(parter)

10-14 lat

17.00-19.20

wtorek

7-12 lat

14.30-16.50

Folk Art
10-25 lat

17.00-19.20

środa

7-25 lat

7.50-10.05

czwartek

12-25 lat

17.00-20.25

KOŁO TEATRALNE

Agnieszka Zakrzewska

poniedziałek

grupa pierwsza

16.00-17.30

sala widowiskowa 
(I piętro)

grupa druga  

17.40-19.10

STUDIO PIOSENKI

Emil Zwoliński

poniedziałek

grupa SP_1

16:30-18:10

sala B6
(parter)

grupa SP_2

18:20-20:00

sobota

grupa SP_3

9:00-10:40

grupa SP_4

10:50-12:30

ZESPÓŁ WOKALNY

wtorek

zespół wokalny

15:45-17:25

sala B6
(parter)

NA GÓRĘ