Wolne miejsca na zajęcia

Aktualizacja: 01.03.2021 r.

NAUCZYCIEL NAZWA ZAJĘĆ DZIEŃ I GODZINY
ZAJĘĆ/UWAGI
ILOŚĆ
WOLNYCH MIEJSC

Edyta Białek

Emil Zwoliński

Dziecięcy Zespół
Pieśni i Tańca "Varsovia" 

 wtorek 17:40 - 19:20

czwartek 16:15 - 18:10

5
Marta Syga

FolkArt

10 - 25 lat

wtorek

17:00 - 19:15

4

Plastyka

7 - 12 lat

wtorek

14:30 - 16:45

2
Agata Dzik

Koło Logicznego Myślenia

klasy 4 - 5

środa

17:10 - 17:55

2

Koło Logicznego Myślenia

klasa 6 - 7

środa

18:05 - 18:50 

1

 Zajęcia szachowe

klasa 1 - 3

 środa

16:15 - 17:00

2
Radosław Sasinowski
jęz. angielski

 Akademia Mlodego Śmiałka

język angielski

rocznik 2010, 2011

poniedzialek

18:00 - 18:45

8

 język angielski

rocznik 2012

poniedziałek

18:55 - 19:40

11

Konwersatorium
języka angielskiego

od klasy 7 SP

wtorek

18:55 - 19:40

4
Olga Korybut Gry i zabawy ruchowe

wtorek 

grupa 2: 16:55 - 17:40

2

wtorek

grupa 3: 17:50 - 18:35

2

wtorek

grupa 1: 16:00 - 16:45

4
Agnieszka Zakrzewska Zajęcia teatralne

Grupa 1 (6-8 lat)

pon. 16:00 - 16:45

Grupa 1a (6-8 lat)

pon. 16:55 - 17:40

Grupa 2 (9-12 lat)

pon. 17:50 - 18:35

Grupa 2a (9-12 lat) 

pon. 18:45 - 19:30

Monika Grajda-Widulińska  Sztuki Piękne

 Grupa młodsza kl. 1-5

środa 13:00 - 15:20

6

Grupa młodsza kl. 1-5

piątek 13:00 - 15:20

Brak
Anetta Myszkorowska Ceramiczne Popołudnia

Grupa 2 (od 8 lat)

wtorek 16:10 - 17:40

Brak
Magdalena Olczak Zajęcia taneczne

 Grupa 1 początkująca

poniedziałek 16:15 - 17:00

 6

Grupa 3a

poniedziałek 17:10 - 18:00

(po wcześniejszym
badaniu uzdolnień)

6

Grupa 2 początkująca

wtorek 15:35 - 16:20

1
Agata Mytenia-Sierańska Siatkówka

Grupa początkująca

pon. 16:00 - 17:00

śr. 16:00 - 17:15

5

Na pozostałe zajęcia brak wolnych miejsc.

Zapisując dziecko na zajęcia należy wypełnić Wniosek o przyjęcie na zajęcia - rekrutacja uzupełniająca, Deklarację na Radę Rodziców oraz dostarczyć na pierwsze zajęcia wypełnione Oświadczenie rodzica. Wszystkie potrzebne dokumenty znajdują się poniżej w plikach do pobrania. 

NA GÓRĘ