WOLNE MIEJSCA NA ZAJĘCIA

Stan na 22.10.2021 r.

Zapisując dziecko na zajęcia należy wypełnić Wniosek o przyjęcie na zajęcia - rekrutacja uzupełniająca, Deklarację na Radę Rodziców oraz dostarczyć na pierwsze zajęcia wypełnione Oświadczenie rodzica. Wszystkie potrzebne dokumenty znajdują się poniżej w plikach do pobrania. Na pozostałe zajęcia brak wolnych miejsc.

NAUCZYCIEL NAZWA ZAJĘĆ GODZINY ZAJĘĆ ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC
Monika Grajda-Widulińska

 Sztuki Piękne

(grupa 8-12 lat)

 13:00-15:20

piątek

 2
Monika Grajda-Widulińska

Sztuki Piękne

(klasy 2-4)

 13:00

środa 

 1
Monika Grajda-Widulińska 

Sztuki Piękne 

(klasy 2-4)

 13:00

piątek

 1
Agata Dzik

szachy

(grupa początkująca, klasy 1-3)

16:15-17:00

środa

1
 Agata Dzik  KLM kl. 4-5

17:10-17:55

środa 

1
 Agata Dzik  KLM kl. 6, 7, 1LO

 18:05-18:50

środa

1
Agata Dzik

KLM kl. 8

(przygotowanie do egzaminu)

19:00-19:45

środa

2
Marta Syga Plastyka

15:15-16:45

poniedziałek

2
Marta Syga Plastyka

17:00-19:10

poniedziałek

3
Marta Syga Plastyka

14:30-16:45

wtorek

2
Marta Syga Plastyka Folk Art

17:0019:10

wtorek

3
Marta Syga Plastyka

8:00-10:15

środa

2
Joanna Bieniewicz

Gry i zabawy ruchowe

(3-5 kl. SP)

17:30-18:15

czwartek

5
Joanna Bieniewicz

Gry i zabawy ruchowe

(1-3 kl. SP)

16:50-17:35

wtorek

5
Magdalena Bany

Magia sceny

grupa 4

14:30-15:30

poniedziałek

3
Magdalena Bany

Magia Sceny

grupa 5

15:45-16:30

poniedziałek

3
Magdalena Bany

Teatr Tańca

grupa 1 (11-14 lat)

Zajęcia dla osób mających doświadczenie w tańcu.

Obowiązuje test kompetencji (udział w jednych zajęciach)

17:40-19:40

wtorek

2
Anetta Myszkorowska

Arteterapia

 15:10-16:40

poniedziałek

2
Anetta Myszkorowska

Malarstwo i Rysunek

(od kl. 6 SP)

18:30-20:00

poniedziałek

4
Anetta Myszkorowska

Kreatywne popołudnia

16:50-18:20

poniedziałek

2
Radosław Sasinowski

język angielski 

17:30-18:30

poniedziałek 

2
Radosław Sasinowski Akademia Młodego Śmiałka 

18:45-19:45

poniedziałek 

5
Radosław Sasinowski Multiskill 

17:30-18:30

wtorek 

2
Edyta Białek, Emil Zwoliński

Varsovia

Grupa 1

17:15-18:55

wtorek

17:00-18:55

czwartek

10
Edyta Białek, Emil Zwoliński

Varsovia

Grupa 2

18:25-20:05

wtorek

18:10-20:05

czwartek 

8
NA GÓRĘ