Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. GRAFIK ZAJĘĆ

GRAFIK ZAJĘĆ

GRAFIK ZAJĘĆ PMDK

w roku szkolnym 2022/2023

UWAGA: ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W GRAFIKU

nauczyciel

nazwa zajęć

grupa

dzień

godziny zajęć

sala

wejście

Magdalena Bany

Magia Sceny

Gr. 4 (8-12 lat)

Poniedziałek

14.30-15.30

Sala prób

Wejście A

Magia Sceny

Gr. 5 (6-7 lat)

Poniedziałek

15.45-16.30

Magia Sceny

Gr. 3 (8-9 lat)

Poniedziałek

16.45-18.15

Teatr Tańca

Gr. 2

Wtorek

16.00-17.30

A9

Wejście główne

Teatr Tańca

Gr. 1

Wtorek

17.40-19.40

Edyta Białek i Emil Zwoliński

Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca Varsovia

Gr. 1

Wtorek

17.15-18.55

Sala widowiskowa

Wejście A

Czwartek

17.00-18.55

A9

Gr. 2

Wtorek

18.25-20.05

Sala widowiskowa

Czwartek

18.10-20.05

A9

Joanna Bieniewicz

Gry i zabawy ruchowe

Gr. 1

Wtorek

16.-16.45

Sala sportowa

Wejście główne

Gr. 2

Wtorek

16.50-17.35

Gr. 3

Czwartek

17.30-18.15

Andrzej Dobrowolski

Szachy

Grupa starsza zaawansowana

Piątek

16.30-18.00

204

Wejście A

Agata Dzik

Szachy

Grupa młodsza średniozaawansowana

środa

16.15-17.00

B9

Wejście główne

Koło Logicznego Myślenia

Kl. 4-5

17.10-17.55

Kl. 6,7,LO

18.05-18.50

KL. 8 - przygotowanie do egzaminu

19.00-19.45

Agata Dzik, Ewa Musiejko

Klub Wolontariatu

Wybrana sobota w miesiącu – zajęcia ruszą w październiku

informacja o pierwszym spotkaniu zostanie przesłana sms-em

B9

Wejście główne

Witold Fita

Modelarstwo

Gr. 1

Poniedziałek

16.00-17.45

B8

Wejście B

Gr. 2

Poniedziałek

17.45-20.20

Czwartek

18.45-20.20

Gr. 3

Czwartek

17.00-18.35

Monika Grajda-Widulińska

Ceramika

Gr. 5 mieszana 8-12 lat

Czwartek

13.00-14.30

A7

Wejście główne

Gr. 6 mieszana 8-12 lat

Czwartek

14.40-16.20

Gr. 7 starsza 10-26 lat

Zaawansowana

Czwartek

16.30-18.00

Sztuki Piękne

Gr. 1 młodsza 8-12 lat

Środa

13.00-15.20

Gr. 2 starsza 12-26 lat

Środa

15.30-17.50

Gr. 3 młodsza 8-12 lat

Piątek

13.00-15.20

Gr. 4 starsza 12-26 lat

Piątek

15.30-17.50

Iwona Kiełt-Grajewska

Sztuka

Gr. 1

środa

15.30-17.00

A6

Wejście główne

Gr. 2

17.10-18.40

Beata Koc

Zajęcia teatralne

Gr. 1

Piątek

16.00-17.35

Sala widowiskowa/A9

Wejście A

Gr. 2

17.40-20.00

Magdalena Koczorowska-Szlassa

Sekcja teatralno-musicalowa

Piątek

17.40-20.00

Sala widowiskowa/A9

Wejście A

Olga Korybut

Siatkówka

Grupa średniozaawansowana

Poniedziałek

17.00-18.30

Sala sportowa

Wejście główne

Środa

Grupa zaawansowana

Poniedziałek

18.35-20.05

Środa

Anetta Myszkorowska

Arteterapia

Poniedziałek

15.10-16.40

A7

Wejście główne

Kreatywne Popołudnia

Poniedziałek

16.50-18.20

Malarstwo

Poniedziałek

18.30-20.00

Ceramiczne popołudnia

Gr. 1

Wtorek

15.10-16.40

Gr. 2

Wtorek

16.50-18.20

Agata Mytenia-Sierańska

Siatkówka

Grupa początkująca

Wtorek

17.45-19.00

Sala sportowa

Wejście główne

Czwartek

18.25-19.25

Magdalena Olczak

Zajęcia taneczne

Mega Dance Mini

Poniedziałek

16.00-17.30

Sala widowiskowa

Wejście A

OGT

Poniedziałek

17.40-19.10

Gr. 1 początkująca

Wtorek

15.45-16.30

Gr. 2 początkująca

Wtorek

16.45-17.30

Sala lustrzana

Wejście główne

Paweł Pośrednik

Grafika i rysunek

Gr. 1

Piątek

16.00-17.30

A6

Wejście główne

Gr. 2

17.40-20.10

Radosław Sasinowski

Język angielski

J. angielski

Poniedziałek

17.30-18.30

B9

Wejście główne

Akademia Młodego Śmiałka

Poniedziałek

18.45-19.45

Multiskill

Wtorek

17.30-18.30

Konwersatorium

Wtorek

18.45-19.30

Marta Syga

Plastyka

Gr. 1

Poniedziałek

15.15-16.45

A6

Wejście główne

Gr. 2

Poniedziałek

17.00-19.10

Gr. 3

Wtorek

14:30-16.45

Gr. 4 (FolkArt)

Wtorek

17.00-19.10

Gr. 5

Środa

8.00-10.15

Gr. 6

Czwartek

17.00-20.15

Emil Zwoliński

Studio piosenki

Gr. 1

Poniedziałek

15.00-16.35

B6

Wejście główne

Gr. 2

Poniedziałek

16.45-18.20

Gr. 3

Poniedziałek

18.30-20.05

Gr. 4

Czwartek

15.10-16.45

Zespół wokalny

Wtorek

15.20-17.00

 

NA GÓRĘ