zespoły wokalne

Zajęcia prowadzi EMIL ZWOLIŃSKI - magister sztuki, muzyk, śpiewak. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, na Wydziale Wokalnym - śpiew solowy oraz na Wydziale Edukacji Muzycznej.

Jako śpiewak solowy oraz chóralny współpracował z wieloma zespołami, m.in. Chórem Warszawskiej Opery Kameralnej, Chórem Uniwersytetu Warszawskiego, zespołem La Tempesta. Aktualnie od 2004 roku związany jest z Filharmonią Narodową w Warszawie na stanowisku artysty chóru. Oprócz muzyki klasycznej, jako pianista, interesuje się muzyką rozrywkową, jazzową, piosenką. Współpracował z Teatrem Żydowskim w Warszawie, w Studio Aktorskim, w charakterze pianisty - akompaniatora. Otwocczanin od urodzenia, od najmłodszych lat związany z życiem kulturalnym miasta.

"Od dzieciństwa muzyka zajmowała ważne miejsce w moim życiu i uważam, że to piękna praca móc dzielić się nią z innymi."

Na zajęciach wychowankowie uczą się prawidłowej emisji głosu w piosence, rozwijają uzdolnienia wokalne również w pracy zespołowej, kształtują słuch harmoniczny, pracują nad intonacją, poznają repertuar dostosowany do wieku. Zespoły i soliści biorą udział w koncertach i konkursach. Przy zapisach obowiązuje badanie uzdolnień kierunkowych.

Zajęcia zespołów wokalnych adresowane do dzieci w wieku 7 -15 lat. Przy zapisach obowiązuje badanie uzdolnień kierunkowych.

NA GÓRĘ