Rodzinne Soboty w PMDK

Rodzinne soboty w PMDK to cykl warsztatów, podczas których czeka nas mnóstwo spotkań z zabawą i nauką. To twórczo i przyjemnie spędzony czas wraz z rodziną oraz animatorami Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku.

Spotkania dla małych i dużych od 3 roku życia. Zajęcia są płatne. Jest to darowizna na Radę Rodziców PMDK. Na warsztaty obowiązują zapisy online, liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

 

Rodzinne Soboty w PMDK - Dzień Pszczoły

Zapisy zakończone.

W maju obchodziliśmy ustanowiony przez ONZ Światowy Dzień Pszczół. Z tej okazji PMDK organizuje warsztaty tematyczne dla rodzin. Będziemy działać według formuły jeden projekt dla całej rodziny.

Każda rodzina zrobi wspólnie jedną skrzyneczkę na domową mini...

Rodzoinne Soboty w PMDK - Dzień Ziemi 2024

Z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi zapraszamy rodziny z dziećmi do wzięcia udziału w ekowarsztatach organizowanych na terenie PMDK w Otwocku.

20 kwietnia 2024 r. (sobota) w godzinach 10 - 13 Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w ramach Cyklu Rodzinne Soboty organizuje obchody Dnia...

Rodzinne Soboty w PMDK - Dzień Babeczki ... i Chłopaka też - zapisy zakończone

Zostały ostatnie miejsca dla jednej rodziny. Po dokonaniu zapisu prosimy poczekać na potwierdzenie, zanim dokonają Państwo wpłaty. 

Podczas tego spotkania będziemy świętować. Upieczemy babeczki, ozdobimy je i skosztujemy. Zrobimy małe upominki z okazji "Dnia Kobiet" oraz "Dnia...

Rodzinne Soboty w PMDK - Domek dla lalek - brak wolnych miejsc

Uwaga! Tym razem inna formuła! Każda rodzina robi jeden domek wraz z wyposażeniem.

Temat: Domek dla lalek

Termin: 17.02.2024 r. (sobota), godziny 9.30-12.00

Dla kogo: warsztaty przeznaczone są dla rodziny składającej się z 2-5 osób (w zespole musi być, co najmniej jedna osoba...

Rodzinne Soboty w PMDK - Świąteczny czas

Zapisy zakończone.

Zapraszamy na drugie w tym roku Rodzinne Soboty w PMDK. 16 grudnia naszym tematem będzie: Świąteczny czas. Podczas warsztatów stworzymy świąteczne dekoracje do domu lub dla kogoś na prezent.  

Choinki świąteczne - dekoracyjne - własnoręcznie uszyte "Igłą...

Rodzinne Soboty w PMDK - To już jesień

Zapisy zakończone

Zaczynamy drugą edycję Rodzinnych Sobót w PMDK. Na pierwsze spotkanie pt. "To już jesień" zapraszamy 28.10.2023 r.

Uczestnicy samodzielnie wykonają lampiony z jesiennych liści, cuda z kasztanów, zatańczą jesienne improwizacje do muzyki i skorzystają z naszej małej...

Rodzinne Soboty z PMDK i Amestem "#AmestDlaPszczół. Wspieramy zapylacze!" 26.08.2023 r.

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku wraz z Amest Otwock serdecznie zaprasza na rodzinny piknik edukacyjny #AmestDlaPszczół. Wspieramy zapylacze! pod patronatem honorowym Polskiego Związku Pszczelarstwa.

Czwarte spotkanie - Morskie opowieści, 3.06.2023 r.

Zapraszamy na ostatnie w tym roku szkolnym Rodzinne Soboty w PMDK - warsztaty dla małych i dużych od 3 roku życia. Tematem przewodnim będą "Morskie opowieści”. 

W programie:

Trzecie spotkanie - Światowy Dzień Pszczoły, 20.05.2023 r.

Zapisy zakończone.

Zapraszamy na kolejne Rodzinne Soboty w PMDK. Tym razem tematem przewodnim będą pszczoły i podkreślenie ich znaczenia dla pozyskiwania żywności oraz zwrócenie uwagi na zagrożenia dla tych owadów.

Zapraszamy do PMDK najmłodszych uczestników, czyli dzieci w wieku 3-8 lat wraz...

Drugie spotkanie - Dzień Ziemi

Zapraszamy na ekowarsztaty organizowane z okazji Dnia Ziemi 2023 "Zainwestuj w Naszą Planetę". PMDK, Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych oraz Firma Amest przygotują dla Was ekociekawą grę terenową na zakończenie, której otrzymacie odznakę i dyplom Ekoeksperta. 

W programie:

- sadzenie...

Pierwsze spotkanie Ceramiczne cuda, 11.03.2023 r.

Podczas sobotnich warsztatów będziemy pobudzać wyobraźnię dzieci i dorosłych do tworzenia własnej interpretacji ulubionego zwierzątka (forma 3D). To wspaniała okazja, aby dzieci pod okiem naszej prowadzącej i swoich opiekunów ćwiczyły motorykę małą - sprawność rąk. 

W programie:

warsztaty...

NA GÓRĘ