Rodzinne Soboty w PMDK

Rodzinne soboty w PMDK to cykl warsztatów, podczas których czeka nas mnóstwo spotkań z zabawą i nauką. To twórczo i przyjemnie spędzony czas wraz z rodziną oraz animatorami Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku.

Spotkania dla małych i dużych od 3 roku życia. Zajęcia są płatne. Jest to darowizna na Radę Rodziców PMDK. Na warsztaty obowiązują zapisy online, liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

 

Rodzinne Soboty z PMDK i Amestem "#AmestDlaPszczół. Wspieramy zapylacze!" 26.08.2023 r.

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku wraz z Amest Otwock serdecznie zaprasza na rodzinny piknik edukacyjny #AmestDlaPszczół. Wspieramy zapylacze! pod patronatem honorowym Polskiego Związku Pszczelarstwa.

Czwarte spotkanie - Morskie opowieści, 3.06.2023 r.

Zapraszamy na ostatnie w tym roku szkolnym Rodzinne Soboty w PMDK - warsztaty dla małych i dużych od 3 roku życia. Tematem przewodnim będą "Morskie opowieści”. 

W programie:

Trzecie spotkanie - Światowy Dzień Pszczoły, 20.05.2023 r.

Zapisy zakończone.

Zapraszamy na kolejne Rodzinne Soboty w PMDK. Tym razem tematem przewodnim będą pszczoły i podkreślenie ich znaczenia dla pozyskiwania żywności oraz zwrócenie uwagi na zagrożenia dla tych owadów.

Zapraszamy do PMDK najmłodszych uczestników, czyli dzieci w wieku 3-8 lat wraz...

Drugie spotkanie - Dzień Ziemi

Zapraszamy na ekowarsztaty organizowane z okazji Dnia Ziemi 2023 "Zainwestuj w Naszą Planetę". PMDK, Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych oraz Firma Amest przygotują dla Was ekociekawą grę terenową na zakończenie, której otrzymacie odznakę i dyplom Ekoeksperta. 

W programie:

- sadzenie...

Pierwsze spotkanie Ceramiczne cuda, 11.03.2023 r.

Podczas sobotnich warsztatów będziemy pobudzać wyobraźnię dzieci i dorosłych do tworzenia własnej interpretacji ulubionego zwierzątka (forma 3D). To wspaniała okazja, aby dzieci pod okiem naszej prowadzącej i swoich opiekunów ćwiczyły motorykę małą - sprawność rąk. 

W programie:

warsztaty...

NA GÓRĘ