Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Aktualności

Aktualności

Konkurs SzachMaks

Zapraszamy chetnych wychowanków zajęć PMDK do udziału w Internetowym Konkursie Szachowym SzachMaks.

Szachmaks jest oryginalną koncepcją konkursu szachowego, która wykorzystuje technologie informatyczne. Konkurs wymaga umiejętności grania w szachy. Nie trzeba mieć kategorii ani...

Powiatowe Eliminacje XVII Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego - 16.10.2020 r.

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych (kl. IV - VIII) oraz szkół średnich do udziału w powiatowych eliminacjach XVII Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego, którego organizatorem jest PTTK.

Tydzień jabłka

Jak co roku, w jednym z jesiennych tygodni, nasi wychowankowie będą mogli podczas zajęć posilić się soczystymi jabłkami. 

XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Architektura mojego regionu"

Zapraszamy do udziału w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Architektura mojego regionu", poświęconym architekturze powiatu otwockiego powstałej przed II Wojną Światową, inspirowanej tzw. stylem świdermajer.

Nowy rozkład wejść do budynku PMDK na nasze zajęcia

Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami organizacji wejść na zajęcia do naszego budynku, które wprowadziliśmy w celu ograniczenia kontaktu między poszczególnymi grupami.
Ich rozplanowanie oraz szczegółowe informacje są na załączonych grafikach. 

Spotkanie Samorządu Wychowanków

Zapraszamy wszystkich chętnych wychowanków, uczestniów zajęć PMDK, na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Samorządu Wychowanków.

15 września (wtorek) o godz. 17:00 w sali B9

Opiekun SW p. Radosław Sasinowski

Rodzinny Piknik Naukowy 2020

Jeśli chcesz poprzez zabawę poznać tajniki wiedzy z różnych dziedzin szeroko rozumianej nauki zajrzyj do PMDK w pierwszą sobotę września. Eksperymenty, pokazy, warsztaty, łamigłówki, ciekawostki naukowe, ... takie atrakcje czekają na uczestników 5. Rodzinnego Pikniku Naukowego...

Zajęcia PMDK w roku szkolnym 2020/2021 - składanie dokumentów w wersji papierowej

Wszystkie osboby, które przeszły pomyślnie rekrutację elektroniczną (kontynuacje oraz rekrutacja właściwa) i zakwalifikowały się na zajęcia organizowane przez PMDK w roku szkolnym 2020/2021, prosimy o wypełnienie wniosku w wersji papierowej i umieszczenie go w skrzynce podawczej PMDK....

Lato w PMDK 2020

Już od pierwszego tygodnia wakacji, w poniedziałek 29 czerwca, zaczynamy naszą letnią przygodę „Lato w PMDK”.

Bardzo starannie przygotowaliśmy tegoroczny wypoczynek pod względem bezpieczeństwa uczestników półkolonii. Sytuacja jest bowiem wyjątkowa ze względu na ciągłe...

Podsumowanie dorobku artystycznego PMDK 2019/2020

Opowiemy wam bajkę…

Bajka o Czarnoksiężniku Koronawirusie to kolejne wspólne przedsięwzięcie nauczycieli i wychowanków PMDK i kolejny dowód na to, jak pracujemy pełną parą mimo zawieszenia zajęć stacjonarnych.

Zawsze na zakończenie roku wystawialiśmy przedstawienia w ramach...

#ZostańWDomu - grafik

Uwaga! #ZostańWDomu i rozwijaj swoje pasje z PMDK

Tutaj znajdziesz nasz Wychowanku, materiały dzięki którym będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności w ramach zajęć, na które uczęszczasz. A może podejrzysz, co ciekawego robią Twoi koledzy na innych kołach? Śmiało :)

W razie...

„Idealni” w nowej odsłonie

Nie wszyscy może wiedzą i pamiętają, że piosenka „Idealni” w 2018 roku znalazła się w finale naszego przedstawienia z okazji 50-lecia PMDK i była motywem przewodnim jubileuszowych obchodów. To zatem dla naszej społeczności utwór szczególny.

Postanowiliśmy w związku z tym...

NA GÓRĘ