GRAFIK ZAJĘĆ 2020/2021

UWAGA: ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W GRAFIKU

Aktualizacja: 25.09.2020 r.

NAZWA ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

GRUPA

DZIEŃ

GODZINY

SALA

WEJŚCIE

TEATR TAŃCA

Magdalena 
Bany

Grupa 3

wtorek

16:00 - 16:45

A9

wejście
ewakuacyjne
przy
siłowni

Grupa 2

wtorek

17:00 - 18:00

A9

Grupa 1

wtorek

18:15 - 19:30

A9

DZIECIĘCY ZESPÓŁ 
PIEŚNI I TAŃCA "VARSOVIA"

Edyta 
Białek

Emil
Zwoliński

Grupa 1

wtorek

17:40 - 19:20

sala
widow.

wejście
ewakuacyjne
przy
siłowni

czwartek

16:15 - 18:10

A9

Grupa 2

wtorek

18:50 - 20:30

sala
widow.

czwartek

17:25 - 19:20

A9

SZACHY

(grupa starsza)

Andrzej
Dobrowolski
Grupa szachowa

piątek

16:00 - 18:00

204

wejście
ewakuacyjne
przy
siłowni 

SZACHY

(grupa mlodsza)

Agata 
Dzik

Grupa szachowa

środa

16:15 – 17:00

B9

wejście
od strony
boiska
do
koszykówki

KOŁO LOGICZNEGO 
MYŚLENIA

Agata
Dzik

kl. 4 - 5

środa

17:10 – 17:55

B9

Kl. 6 - 7

środa

18:05 – 18:50

B9

kl. 8

środa

19:00 – 19:45

B9

MODELARSTWO

Witold 
Fita

Grupa 1

początkujący 
(6-12lat)

poniedziałek

16:00 - 17:40

B8

wejście
od strony
boiska do
koszykówki

Grupa 2

zaawansowana
(12-26)

poniedziałek

17:50- 20:20

B8

wejście
od strony
boiska do
koszykówk

czwartek

18:50 - 20:20

Grupa 3

początkujący 
(6-12 lat)

czwartek

17:00 - 18:40

B8 

wejście
od strony
boiska do
koszykówk

SZTUKI PIĘKNE

Monika 
Grajda-Widulińska

Grupa 1 
młodsza 
8 – 12 lat

środa

 

Grupa 1

13:00-15:20

A7

wejście 
główne

Grupa 2 
młodzieżowa 
13- 26 lat

środa

Grupa 2

15:30 -17:50

A7

CERAMIKA

Monika 
Grajda-Widulińska

Grupa 5

zaawansowana 
8-12 lat

czwartek

Grupa 5

13:20- 14:50

A7

wejście
główne

Grupa 6

średniozaawan. 
8-12 lat

czwartek

Grupa 6

15:00 - 16:30

A7

Grupa 7

zaawansowana 
12-26 lat

czwartek

Grupa 7

16:40-18:10

A7

SZTUKI PIĘKNE

Monika 
Grajda-Widulińska

Grupa 3

młodsza 
8 – 12 lat

piątek

Grupa 3

13:00-15:20

A7

wejście 
główne

Grupa 4

młodzieżowa 
13- 26 lat

piątek

Grupa 4

15:30 - 17:50

A7

SZTUKA

Iwona 
Kiełt- Grajewska

Grupa 1 lista

środa

15:30 - 17:00

A6

wejście
główne

Grupa 2 lista

17:10 - 18:40

GRY I ZABAWY 
RUCHOWE

Olga 
Korybut

Grupa 1

czwartek

15:45 - 16:30

sportowa

wejście 
od sali 
sportowej

Grupa 2

wtorek

16:55 - 17:40

Grupa 3

wtorek

17:50 - 18:35

SEKCJA TEATRALNO-MUSICALOWA

Renata 
Kostrzyńska

Grupa niezaawansowana

wtorek 

16:00 - 18:30

sala 
widow.

wejście
ewakuacyjne
przy
siłowni

KOŁO TEATRALNE

Renata
Kostrzyńska

Grupa 1

piątek

16:00 - 20:00

sala 
widow.

KOŁO TEATRALNE

Renata 
Kostrzyńska

Grupa 2

piątek

16:00 - 20:00

sala 
widow. 

wejście
ewakuacyjne
przy
siłowni

CERAMICZNE POPOŁUDNIA

Anetta 
Myszkorowska

Grupa 1
8-11 lat

wtorek

14:30 – 16:00

A7

wejście 
główne

Grupa 2
11-17 lat

wtorek

 16:10 - 17:40

KREATYWNE POPOŁUDNIA 
– MALARSTWO I RYSUNEK

Anetta 
Myszkorowska

Grupa 
7-11 lat

poniedziałek 

16:10 – 17:40

A7

wejście
główne

ARTETERAPIA

Anetta

Myszkorowska

Grupa 
7-9 lat

poniedziałek

14:30-16:00

MALARSTWO I RYSUNEK

Anetta 

Myszkorowska

Grupa 
12-18 lat

poniedziałek

17:50 - 19:20

SIATKÓWKA

Agata 
Mytenia-Sierańska

Grupa
początkująca

poniedziałek

16:00 – 17:00

sportowa

wejście
od sali
sportowej

środa

16:00 – 17:15

Grupa 
średniozawan.

poniedziałek

17:10 – 18:40

środa

17:25 – 18:55

Grupa 
zaawansowana

poniedziałek

18:50 – 20:20

środa

19:05 – 20:35

ZAJĘCIA TANECZNE

Magdalena 
Olczak

Grupa 1

początkująca

poniedziałek

16:15 - 17:00

A9

wejście
ewakuacyjne
przy
siłowni

Grupa a

poziom 3

poniedziałek

17:15 - 18:00

A9

Grupa b

poziom 3

poniedziałek

18:15 - 19:00

A9

Grupa 2

początkujaca

wtorek

15:35 - 16:20

lustrzana

Grupa 2

poziom 2

wtorek

16:30 - 18:00

lustrzana

RYSUNEK I GRAFIKA

Paweł 
Pośrednik

Grupa
młodsza

piątek

16:00 - 17:30

A6

wejście
główne

Grupa
starsza

piątek

17:40 - 20:10

A6

JĘZYK ANGIELSKI

Radosław 
Sasinowski

Grupa 
z rocznika 2011

poniedziałek

17:00 – 17:45

B9

wejście
od strony
boiska
do
koszykówki

Akademia Młodego 
Śmiałka „Eagle”
z rocznika 2010, 2011

poniedziałek

18:00 – 18:45

B9

Język angielski
rocznik 2012

poniedziałek

18:55 – 19:40

B9

Grupa 
z roczników 
2007-2008

wtorek

18:00 – 18:45

B9

Konwersatorium 
języka angielskiego
od klasy 7SP

wtorek

18:55 – 19:40

B9

PLASTYKA +
Folk Art

Marta 
Syga

7-10 lat

poniedziałek

15:15 - 16:45

A6

wejście 
główne

10-14 lat

poniedziałek

17:00 - 19:15

7-12 lat

wtorek

14:30 - 16:45

Folk Art
10-25 lat

wtorek

17:00 - 19:15

7-25 lat

środa

8:00 - 10:10

12-25 lat

czwartek

17:00 - 20:15

KOŁO TEATRALNE

Agnieszka 
Zakrzewska

Grupa 1

6-8 lat

poniedziałek

Grupa 1

16:00 -16:45

sala 
widow.

wejście

główne

Grupa 1a

16:55 - 17:40

Grupa 2 

9-12 lat

poniedziałek

Grupa 2

17:50 - 18:35

Grupa 2a

18:45 - 19:30

STUDIO PIOSENKI

Emil 
Zwoliński

Grupa 1

poniedziałek

16:30 - 18:05

B6

wejście
od strony
boiska
do
koszykówki

Grupa 2

poniedziałek

18:15 - 19:50

Grupa 3

sobota

9:00 - 10:35

Grupa 4

sobota

10:45 - 12:20

ZESPÓŁ WOKALNY

Zespół wokalny

wtorek

15:45 - 16:30

16:40 - 17:25

NA GÓRĘ