GRAFIK ZAJĘĆ 2021/2022

GRAFIK ZAJĘĆ PMDK

w roku szkolnym 2021/2022

UWAGA: ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W GRAFIKU


 * Podział na grupy należy traktować wstępnie, możliwe zmiany

Wejście A – wejście boczne przy siłowni

Wejście B – wejście od strony boiska

Wejście C – wejście od sali sportowej

ROZMIESZCZENIE WEJŚĆ - WIZUALIZACJA


 Dokumenty do pobrania i wypełnienia w wersji papierowej znajdują się pod grafikiem (pod tabelką)

 

Nauczyciel

Nazwa zajęć

Grupa

Dzień

Godziny

sala

wejście

Magdalena Bany

Magia Sceny

Gr. 4

poniedziałek

14:30-15:30

Sala prób

 wejście główne

Gr. 5

15:45-16:45

Gr. 3

17:00-18:00

Teatr Tańca

Gr. 2

wtorek

16:00-17:30

A9

 wejście A

Gr. 1

17:35-19:50

Edyta Białek

Emil Zwoliński

Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Varsovia”

Gr. 1

wtorek

17:15-18:55

Widowiskowa

 wejście A

czwartek

17:00-18:55

A9

 wejście A

Gr. 2

wtorek

18:25-20:05

Widowiskowa

 wejście A

czwartek

18:10-20:05

A9

 wejście A

Joanna Bieniewicz

Gry i zabawy ruchowe

Gr. 1

wtorek

16:00-16:45

Sala sportowa

 wejście główne

Gr. 2

wtorek

16:50-17:35

Gr. 3

czwartek

17:30-18:15

Siatkówka

Gr. początkująca

wtorek

17:45-18:45

czwartek

18:25-19:40

Andrzej Dobrowolski

szachy

Gr. starsza

piątek

16:30-18:00

204

 wejście A

Agata Dzik

szachy

Gr. młodsza

środa

16:15-17:00

204

 wejście A

KLM

Klasy 4-5

17:10-17:55

Klasy 6,7 i LO

18:05-18:50

Klasa 8

19:00-19:45

Witold Fita

Modelarstwo

Gr. 1

poniedziałek

16:00-17:35

B7

 wejście B

Gr. 2

poniedziałek

17:45-20:20

czwartek

18:45-20:20

Gr. 3

czwartek

17:00-18:35

Monika Grajda-Widulińska

Sztuki piękne

Gr. 1

środa

13:00-15:20

A7

 wejście główne

Gr. 2

15:30-17:50

Ceramika

Gr. 5

czwartek

13:00-14:30

Gr. 6

14:40-16:10

Gr. 7

16:20-17:50

Sztuki piękne

Gr. 3

piątek

13:00-15:20

Gr. 4

15:30-17:50

Iwona Kiełt-Grajewska

Sztuka

Gr. 1

środa

15:30-17:00

A6

 wejście główne

Gr. 2

17:10-18:40

Olga Korybut

Siatkówka

Gr. Średniozaaw.

poniedziałek

17:00-18:30

Sala sportowa

 wejście główne

środa

Gr. Zaawans.

poniedziałek

18:40-20:10

środa

Renata Kostrzyńska

Zajęcia teatralno-musicalowe

poniedziałek

16:00-18:30

widowiskowa

 wejście A

Zajęcia teatralne

piątek

16:00-20:30

Anetta Myszkorowska

Arteterapia

poniedziałek

15:10-16:40

A7

 wejście główne

Kreatywne popołudnia

poniedziałek

16:50-18:20

Malarstwo i rysunek

poniedziałek

18:30-20:00

Ceramiczne popołudnia

Gr. 1

wtorek

14:30-16:00

Gr. 2

wtorek

16:10-17:40

Magdalena Olczak

Zajęcia taneczne

Gr. Średniozaaw.

poniedziałek

16:00-17:30

A9

 wejście A

Gr. Zaawans.

17:40-19:10

Gr. Pocz. A

wtorek

15:45-16:45

Sala lustrzana

 wejście A

Gr. Pocz. B

16:45-17:30

Paweł Pośrednik

Grafika i rysunek

Gr. 1

piątek

16:00-17:30

A6

 wejście główne

Gr. 2

17:40-20:10

Radosław Sasinowski

Język angielski

j.ang.

poniedziałek

17:30-18:30

204

 wejście A

Akademia Młodego Śmiałka

18:45-19:45

Multiskill

wtorek

17:30-18:30

Konwersatorium

18:45-19:30

Marta Syga

Plastyka

poniedziałek

15:15-16:45

A6

 wejście główne

Plastyka

poniedziałek

17:00-19:10

Plastyka

wtorek

14:30-16:45

FolkArt

wtorek

17:00-19:10

Plastyka

środa

8:00-10:15

Plastyka

czwartek

17:00-20:15

Emil Zwoliński

Studio piosenki

Gr. 1

poniedziałek

15:00-16:35

B6

 wejście B

Gr. 2

poniedziałek

16:45-18:20

Gr. 3

poniedziałek

18:30-20:05

Gr. 4

czwartek

15:15-16:50

Zespół wokalny

wtorek

15:25-17:05

 

NA GÓRĘ