Instruktorzy

EDYTA BIAŁEK - ukończyła Wydział Organizacji i Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Jest pedagogiem, logopedą, neurologopedą, a z zamiłowania choreografem, instruktorem tańca, absolwentką Mazowieckiego Centrum Kultury w Warszawie.
"Moją pasją są: taniec ludowy, śpiew i języki obce. Od najmłodszych lat związana  byłam ze sceną.  Jestem  wychowanką dziecięcego Zespołu  Pieśni i Tańca Varsovia, wieloletnią tancerką Ludowego Zespołu Artystycznego Promni  w Warszawie. Realizuję się zarówno na płaszczyźnie edukacyjnej, a mianowicie w  pracy z uczniami, także tymi najmłodszymi, jak i na płaszczyźnie choreografii i tańca.

EMIL ZWOLIŃSKI - magister sztuki, muzyk, śpiewak. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, na Wydziale Wokalnym - śpiew solowy oraz na Wydziale Edukacji Muzycznej. 
Jako śpiewak solowy oraz chóralny współpracował z wieloma zespołami, m.in. Chórem Warszawskiej Opery Kameralnej, Chórem Uniwersytetu Warszawskiego, zespołem La Tempesta. Aktualnie, od 2004 roku, związany jest z Filharmonią Narodową w Warszawie na stanowisku artysty chóru. Oprócz muzyki klasycznej, jako pianista, interesuje się muzyką rozrywkową, jazzową i piosenką. Współpracował z Teatrem Żydowskim w Warszawie w Studio Aktorskim w charakterze pianisty - akompaniatora. Otwocczanin od urodzenia, od najmłodszych lat związany z życiem kulturalnym miasta.

"Od dzieciństwa muzyka zajmowała ważne miejsce w moim życiu i uważam, że to piękna praca móc dzielić się nią z innymi." 

 

NA GÓRĘ